HOME‎ > ‎aprenentatge cooperatiu‎ > ‎

3 eso

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 12 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Treballem per projectes d’emprenovació Descripció experiència Material activitat Dolors Vilarroig (dvilarroig@les-alzines.org) 21 de febrero de 2015  
La cesta de la compra Decripció experiència Vídeo Pablo Díaz Hevia (pdiaz@la-farga.org) 5 de marzo de 2014  
El percentatge com a mesura de variació aplicat a les cotitzacions en Borsa Descripció experiència Material activitat M. Josep Claramunt (mjclaramunt@arabell.org) 4 de marzo de 2014  
Els experts i la ruleta Descripció experiència Vídeo aarbo@mestral.org 4 de marzo de 2014  
Estrategies d'avaluació aprofitant els equips cooperatius Descripció experiència Material experiència Vicente Franch (vfranch@llaut.org) 4 de marzo de 2014  
Coordinació i esquelet. Naturals 3r d'ESO Descripció experiència Material activitat Nuri Vilà (nvila@les-alzines.org) i Imma Canela (icanela@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Cohesió de grups cooperatius a tecnologia Descripció experiència  Teia Baus (tbaus@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Electroforesi del DND Grups d'investigació Descripció d'experiència Material activitat Anna Pascual (apascual@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
Ciencias cooperativas Descripció experiència Presentació i material activitat Javier Polo (jpolo@llaut.org) 16 de febrero de 2013  
Marató matemàtica i AC 3r i 4t d'ESO Descripció experiència  Rosa Arner (rarner@les-alzines.org) i Teia Baus (tbaus@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Nutrivideo a tencnologia 4t d'ESO Descripció experiència Material activitat Eva Jorba (ejorba@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
Conte cooperatiu - Història i català  Vídeo i explicació Xesca Sbert (fsbert@aixa-net.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 12 elementos