HOME‎ > ‎aprenentatge cooperatiu‎ > ‎

1 infantil

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 10 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Pedagogies del canvi. On vivim: un projecte per reflexionar sobre els projectes Descripció experiència Documentació i video Carmen Arrufat (carrufat@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
Treballem per espais Descripció experiència Documentació i material fotogràfic Margarita Marcas (mmarcas@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
Ajudem a posar jaquetes Descripció experiència Material activitat Pili Matamala (pmatamala@les-alzines.org) 21 de febrero de 2015  
On vivim. La comunitat escolar Descripció experiència Documentació i material fotogràfic Irantzu Muniaín (imuniain@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
La tauleta de llum Descripció experiència Material activitat Mercedes Tresserras (mtresserras@aura-net.org) 5 de marzo de 2014  
Els centres d'interès des de l'aprenentatge cooperatiu a Infantil Descripció experiència Vídeo Cati Salas (csalas@aixa-net.org) Marga Amer (mamer@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
La carpeta viajera Descripció experiència Power Point María Sánchez del Campo (msanchez@aixa-net.org) Hebe Alfano (halfano@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
Emocions i aprenentatge Descripció experiència Material activitat Pepi Lopez (plopez@airina.org) Eli Yañez (eyanez@airina.org) 4 de marzo de 2014  
Evolució de l'AC a P5 Descripció experiència Presentació i documentació Pili Matamala (pmatamala@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
L'hort a Infantil Descripció experiència Presentació activitat Elena Rovira (erovira@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 10 elementos