HOME‎ > ‎aprenentatge cooperatiu‎ > ‎

2 primària

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 16 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Els superherois Descripció experiència Material activitat Enric Barri (ebarri@terra-ferma.org) Enric Ribelles (eribelles@terra-ferma.org 21 de febrero de 2015  
Proyecto Árbol Descripció experiència Material activitat Pablo Díaz (pdiaz@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
Ofrena a la Mare de Déu Descripció experiència Documentació i vídeo Cecília gafarot (cgafarot@les-alzines.org) Neus Mitjà (nmitja@les-alzines.org) 14 de febrero de 2015  
Els jocs olímpics Descripció experiència Material activitat M. Antònia Massanet (mmassanet1@aixa-net.org) 13 de marzo de 2014  
A Airina fem la llengua atractiva Descripció experiència Material activitat Gloria Sabate (gsabate@airina.org) 10 de marzo de 2014  
El juego en el aula Descripció experiència Vídeo Laura Amengual (amengual@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
Paseando por España Descripció experiència Material activitat Lourdes Aguilar (laguilar@aura-net.org) 5 de marzo de 2014  
My Magic Pass Descripció experiència Vídeo Bea Soriano (bsoriano@aixa-net.org) Lilian Pérez (lperez@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
El ajedrez como estrategia para el aprendizaje matemático y la resolución de problemas Descripció experiència Material activitat Isabel García (igarcia@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
Estructuras cooperativas derivadas: la personalización del aprendizaje cooperativo Descripció experiència Material activitat Antonio Fuentes afuentes@mestral.org 4 de marzo de 2014  
Joc per a tothom Descripció experiència Material activitat Cecilia Gafarot (cgafarot@les-alzines.org) 4 de marzo de 2014  
El golf a l'escola Descripció experiència Unitat didàctica Jordi Cortés (jcortes@terra-ferma.org) 16 de diciembre de 2013  
Unitat cooperativa. Medi social 5è EPRI Descripció experiència Presentació i Material activitat Rosa Argiles (rargiles@airina.org) 16 de febrero de 2013  
Apliquem l'AC a l'aula Descripció experiència Vídeo Patricia Pérez (pperez@arabell.org) 16 de febrero de 2013  
Tenim problemes Descripció experiència Material Activitat Montse Quintana (mquintana@aura-net.org) Lourdes Aguilar (laguilar@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
AC Avaluació Descripció experiència Material i presentació Pablo Díaz (pdiaz@la-farga.org) i Mario González (magonzalez@la-farga.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 16 elementos