HOME‎ > ‎compartim coneixement‎ > ‎

1 infantil

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 9 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Atelier, un espai per a la creativitat Descripció experiència Presentació activitat Isabel Traver (itraver@arabell.org) 21 de febrero de 2015  
La lectura a Educació Infantil Descripció experiència Material activitat Núria Martorell (nmartorell@airina.org) 21 de febrero de 2015  
Projecte Llar d'infants Descripció experiència Material activitat Margarita Marcas (mmarcas@la-farga.org) 5 de marzo de 2014  
La psicomotricitat a P1 i P2 Descripció experiència Power Point Beti Munar (bmunar@aixa-net.org) Tonia Morell (tmorell@aixa-net.org) 5 de marzo de 2014  
Jo sóc el protagonista Descripció experiència Material Gemma LLovera (gllovera@arabell.org) 4 de marzo de 2014  
Escola de pares Descripció experiència Material activitat Miriam Sala (msala@airina.org) Núria Martorell (nmartorell@airina.org) 4 de marzo de 2014  
Suport a Aixa Infantil Descripció experiència Material activitat Malena Carbonell (mcarbonell@aixa-net.org) 26 de febrero de 2014  
Mami Masterclass Descripció experiència Material mcbaltasar@arabell.org 18 de febrero de 2014  
Curs IM per a famílies Descripció experiència Dossier Activitat Mercedes Tresserras (mtresserras@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 9 elementos