HOME‎ > ‎compartim coneixement‎ > ‎

5 mixtes o globals

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 15 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Cros Solidari Turó Descripció experiència Material activitat José Luis Galea (jgalea@eturo.org) Ignasi Martínez (imartinez@eturo.org) 21 de febrero de 2015  
Aura in_TAC Descripció experiència Material activitat Ade Ivars (aivars@aura-net.org) Tere Olloqui (tolloqui@aura-net.org) 21 de febrero de 2015  
Tots diferents, tots únics: la diversitat a l'aula Descripció experiència Power Point Elisabeth Yáñez (eyanez@airina.org) 21 de febrero de 2015  
Observació de la pràctica docent d’altres companys Descripció experiència Material activitat Peter Coates (pcoates@mestral.org) 21 de febrero de 2015  
Les reunions de pares i mares del segon trimestre Descripció experiència  Marta Alarcón (malarcon@airina.org) 21 de febrero de 2015  
Projecte Antònia Cuadros Descripció experiència Material activitat M. Antònia Binimelis (mbinimelis@aixa-net.org) Isabel Ramis (iramis@aixa-net.org) 21 de febrero de 2015  
Jocs florals Descripció experiència Documentació i Video Marta Poch (mpoch@montclar.org) 14 de febrero de 2015  
Cafè de famílies Descripció experiència Material activitat Jordi Bosch (jobosch@terra-ferma.org) 6 de marzo de 2014  
Jornada d'innovació educativa Descripció experiència Material activitat Vicente Franch (vfranch@llaut.org) 4 de marzo de 2014  
Cor solidari Descripció experiència Material activitat Marta Benito (mbenito@montclar.org) 4 de marzo de 2014  
Guia MECs 3.0 Descripció experiència Material activitat Rosa Jané (rjane@la-vall.org) 4 de marzo de 2014  
Promoció del col.legi Descripció experiència Presentació Ramón Rodríguez (rrodriguez@mestral.org) 16 de febrero de 2013  
Conferència Compartir per crèixer  Power Point i vídeo Ferran Ramon Cortés 16 de febrero de 2013  
TAC-TIC Descripció experiència Vídeo i presentació Andreu Arbó (aarbo@mestral.org) 16 de febrero de 2013  
Projecte mAc Descripció experiència Presentació i material projecte Vicente Franch (vfranch@llaut.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 15 elementos