HOME‎ > ‎compartim coneixement‎ > ‎

2 primària

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 9 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Conferències a 4t de Primària Descripció experiència Power Point i Video Ramon Vicens (rvicens@mestral.org) 21 de febrero de 2015  
Hospital dels ossets de peluix Descripció experiència Presentació i vídeo  Mario Cuervo (mcuervo@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
Coral de Primària Descripció experiència  Guillem Batllori (gbatllori@mestral.org) 21 de febrero de 2015  
Creative Day Descripció experiència Material activitat Oscar Padilla (opadilla@eturo.org) José Luis Galea (jgalea@eturo.org) Ignasi Martínez (imartinez@eturo.org) 21 de febrero de 2015  
STEM Descripció activitat Documentació i vídeo Pablo Díaz (pdiaz@la-farga.org) Lluís Ignasi Bonastre (libonastre@la-farga.org) 21 de febrero de 2015  
Ràdio contes Descripció activitat Material activitat Teresa Olloqui (tolloqui@aura-net.org) 21 de febrero de 2015  
Pasaporte lector Descripció experiència Material activitat Isabel García Manglano (igarcia@aixa-net.org) 21 de febrero de 2015  
Learning Forward Descripció experiència Vídeo Pepe Rodríguez (prodriguez@la-farga.org) 7 de marzo de 2014  
Eines Google Apps Descripció experiència Presentació i material activitat Mariona Martínez (mmartinez@airina.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 9 elementos