HOME‎ > ‎currículum humanista‎ > ‎

4 batxillerat

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 5 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Running4her Descripció experiència Material activitat Laura Pons (lpons@la-vall.org) 6 de marzo de 2014  
Jornades formatives batxillerat Descripció experiència Material activitats Elisa Vedrina (evedrina@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
Teaching thinking Descripció experiència Presentació Maria Martorell (mmartorell@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
Interdisciplinar de CMC i religió a 1r de Batxillerat Descripció experiència Programació i activitats Dolors Vilarroig (dvilarroig@les-alzines.org) i Carme Pijuan (cpijuan@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Necesidad y azar Descripció experiència Documentació Antònia Cuadros (acuadros@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 5 elementos