HOME‎ > ‎currículum humanista‎ > ‎

3 eso

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 5 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Los viajes de Juan Pablo II Descripció experiència Presentació i vídeo Ana Zaragoza (azaragoza@aixa-net.org) Ashling Ygarza (aygarza@aixa-net.org) 6 de marzo de 2014  
Ciutadania a 3r d'ESO Descripció experiència  Teia Baus (tbaus@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Aprenem a investigar Dessripció experiència Activitats Glòria Veciana (gveciana@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
Treball multidisciplinar a 3r d'ESO religió i tecnologia Descripció experiència Documentació Teia Baus (tbaus@les-alzines.org) i Imma Canela (icanela@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Multidiscipliarietat dins el CH Descripció experiència Presentació video i explicació Luis Turell (lturell@llaut.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 5 elementos