HOME‎ > ‎currículum humanista‎ > ‎

5 mixtes o globals

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 13 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Jocs florals Descripció experiència Material activitat Marta Poch (mpoch@montclar.org) 21 de febrero de 2015  
Padrines lectores Descripció experiència Material activitat Dolors Gassó (dgasso@montclar.org) 21 de febrero de 2015  
Integració a la cultural local Descripció experiència  Joan Enric Bonastre (jbonastre@eturo.org) Ignasi Martínez (imartinez@eturo.org) 21 de febrero de 2015  
Change the world Descripció experiència Material activitat Conchita Pascual (cpascual@arabell.org) 14 de febrero de 2015  
Proyecto lector Descripció experiència Material activitat Begoña Pascual (bpascual@la-vall.org) 7 de marzo de 2014  
Apadrinament lector Descripció experiència Material activitat Pilar Oliveras (poliveras@les-alzines.org) 6 de marzo de 2014  
Aura College Descripció experiència Material activitat Antònia Cuadros (acuadros@aura-net.org) 5 de marzo de 2014  
Escola de música Descripció experiència Vídeo presentació, enllaços, organització Joan Enrich Bonastre (jbonastre@eturo.org) 16 de febrero de 2013  
Xarxes socials Descripció experiència Presentació sessió alumnes 5è d'EPRI a 1º ESO Bea Barroso (bbarroso@arabell.org) 16 de febrero de 2013  
Jornades Culturals Descripció experiència Fotos, tríptics, enllaços Ricard Martí (rmarti@la-farga.org) i Xavi Plazas (xplazas@la-farga.org) 16 de febrero de 2013  
El Musical de La Farga Descripció experiència Fotos i enllaços Xavi Mercadé (xmercade@la-farga.org) i Ricard Martí (rmarti@la-farga.org) 16 de febrero de 2013  
Projecte lector  Presentació Llorenç Ramis (lramis@llaut.org) 16 de febrero de 2013  
Coral d'Aura Descripció experiència Coral d'Aura i Cantoral Rosa M. Ramon (rmramon@aura-net.org) 16 de febrero de 2013  
Mostrando 13 elementos