HOME‎ > ‎currículum humanista‎ > ‎

2 primària

(*) Per accedir a la carpeta de MATERIAL de l'experiència cal moure-la a la teva unitat del drive. Per fer-ho només has de clicar sobre la carpeta que surt al costat del logo drive (veure dibuix) i escollir l'opció "Moure a la meva unitat".
Si tens cap problema pots enviar un correu a linies_estrategiques@institucio.net
Mostrando 8 elementos
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
Ordenar 
 
TítolDescripcióMaterial (*)ContacteDataNew
Tots fem Nadal Descripció experiència Presentació i vídeo Anna Mateu (amateu@montclar.org) 21 de febrero de 2015  
Club de pensadores Descripció experiència  Cecilia Gafarot (cgafarot@les-alzines.org) 16 de febrero de 2013  
Pla de formació CI La Vall Descripció experiència Material activitats Carme Arqué (carque@la-vall.org) 16 de febrero de 2013  
Estació de les lletres Descripció experiència Activitats i videos Joan Enric Bonastre (jbonastre@eturo.org) 16 de febrero de 2013  
Llibreta de tutoria CI Descripció experiència  Montse Obiols (mobiols@montclar.org) i Patricia del Campo (pdcampo@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
IM i creativitat  Presentació Prezi Estíbaliz García (egarcia@montclar.org) 16 de febrero de 2013  
Quien bien te quiere te hará leer Descripció Material Pio Buqueras (pbuqueras@eturo.org); Ignasi Martínez (imartinez@eturo.org) 13 de enero de 2014  
Mou fitxa Descripció experiència Material activitat David Kaufmann dkaufmann@eturo.org ; Ignasi Martínez imartinez@eturo.org  20 de enero de 2014  
Mostrando 8 elementos